خیر نکته مهم برای تعیین عکاس و فیلمبردار مراسم عروسیانتخاب عکاس و فیلمبردار عروسی , یکی حساس‌ترین روند فعالیت برگزاری عروسی است . چون هیچوقت مطمئن نیستید که چه کسی و با چه مهارتی قرار است از مراسم عروسی شما عکاسی و فیلمبرداری نماید . این در حالی است که استودیوها پولی بين چهارصد و پنجاه هزار تا آبادی میلیون تومان برای این فعالیت اخذ می‌نمایند . بعد از پایان مراسم , عکس‌ها و فیلم عروسی فقط یادبودهایی می باشند که از این مراسم بی‌نظیر و پرخاطره باقی میمانند .

ممکن است با تلاوت این مقاله مقداری دلسرد شده‌اید , ولی نگران نباشید . در‌این مقاله , نکات و توصیه‌های دارای اهمیت را در رابطه گزینش عکاس و فیلمبردار یاد آوری می کنیم که با رعایت آن ها می توانید از ثبت وسیع ترین و مهم‌ترین روز زندگیتان به شایسته ترین نحو ممکن , مطمئن گردید .

1 - از دور و بری ها , دوستان عزیز و آشنایان پرس و جو نمائید و از تجربه آن‌ها فایده ببرید

شایسته ترین منبع برای شناسایی عکاس و فیلمبردار حرفه‌ای که فعالیت وی مطابق ذوق وسلیقه شما باشد , پرس و جو از دور و بری ها , دوستان عزیز و آشنایان است . برای این عمل به سراغ اطرافیانتان بروید و گالری و فیلم عروسی آن‌ها را مشاهده کنید . آیا از ترکیب‌بندی عکس​ها خوشتان می​آید؟ آیا تمام عکس​ها روشن و واضح هستند؟ آیا عکس‌های جور جمعی به خیر و خوبی کادربندی شده​اند؟ آیا موقعیت میهمان ها و عروس و داماد در فیلم و عکس​ها ارگانیک است؟ آیا جزئیات عکس​ها به خیر و خوبی چشم می​شوند یا این که شدت روشنایی در آن‌ها کم یا این که زیادتر از حد ارگانیک است؟ آیا دوست دارید فیلم و گالری عروسی شما چنین باشد؟ آیا فیلم عروسی دارنده کیفیت بالایی است؟ آیا نورپردازی آن به حیث شما دلخواه است؟ آیا رنگ​ها به خیر و خوبی در فیلم قابل تشخیص هستند؟ آیا دوربین به آرامی تکان می​کند یا این که سرعت آن دلخواه نیست و دیدن فیلم موجب دیده درد می شود؟ آیا مایلید فیلم عروسی شما چنین باشد؟

2 - در رابطه روش عکاسی تصمیم بگیرید

آیا بخشی از آن مدل از زوج​ها میباشید که به تصاویر رنگی معمولی که در جشن و پایکوبی های عروسی گرفته می​شود , علاقه​ای ندارند؟ در‌صورتی‌که چنین است به جای ایستادن مقابل یک فواره یا این که در یک گلشن آکنده‌از گل و گیاه و به دست آوردن عکس​های رنگی به سبک همگانی , می​توانید به عنوان مثال به همراه همسرتان در حاشیه دریا اقیانوس بایستید و به اسمان نگاه فرمائید تا عکاس از شما عکس​های سیاه و سپید بگیرد . این عکس​ها جلوه خاصی به مراسم تزویج شما می​دهند و آن را به یک عروسی اختصاصی تبدیل می​کنند . اما روش فتوژورنالیسم هم روش جالبی است که می​تواند تصاویری به یاد ماندنی از پایکوبی عروسی شما به یادگار گذارد . درین روش , از اتفاقی نظیر رقص شما و همسرتان یک سری عکس پشت سر هم گرفته میشود . برای مشاهده مثال های بی​نظیری از سبک‌های گوناگون عکاسی , به آلبوم جشن​نامه رجوع کنید . سفارش می​کنیم پیش از استارت عروسی با عکاستان در این مورد مشورت فرمائید .
3 - پیش از تعیین استودیو موردنظر , به یک سری استودیو فیلمبرداری و عکاسی مراجعه نمایید

به محض گزینش مورخ عروسی با یکسری استودیو قرار بگذارید و به آن ها مراجعه‌نمایید .

اتلیه عکاسی عروس


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها