در حالتی‌که پیرو سهیم وصلت می باشیدنامناسب بودن کلیه ی مردها صریح نیست . شاید زنی با مردی آشنا شود و پیشین از این‌که بفهمد این مرد دلخواه وی نیست , به وی عشق مند شده و متعلق اش گردد . در‌حالتی که هنوز در سنين بیست سالگی میباشید و نمی توانید از برخورد و شناخت با مردانی که درین مقاله برایتان معرفی میکنیم , مقاومت فرمائید , چندان اشکالی ندارد , ارتباط ها شما برای کسب تجربه چندان نیز بد نیست .ولی در‌صورتی‌که پیرو سهم دار وصلت می باشید , وقت خویش را با مردهایی نظیر اینها که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم تلف نکنید . اما شاید این مردان در دید اولیه سنجیده به حیث بیایند , و چه بسا با شما معاش نمایند و دوستتان نیز بدارند ( ولی به نحوه خودشان ) , ولی مطمئن باشید که هیچ وقت با شما وصلت نخواهند کرد . چنانچه در‌پی ارتباط ای طولانی بازه و بادوام میباشید و با یک کدام از گونه های مردهای زیر ارتباط دارید , سریعاً ارتباط تان را جدا نمائید .

مردانی که به شما جواب نمی دهند!در صورتی با مردی قرار می‌گذارید و وی به نحوه معمول به سؤالات و کلام های شما جواب نمی دهد , دیگر به وی اندیشه نکنید . این بشر شاید عصبی باشد یا این که اصلاً از شما خوشش نیامده باشد . اما علت سخن نزدن یا این که پاسخ ندادن های وی اهمیت چندانی نیز ندارد .

در حالتی‌که بعداز مدتی سنجیده با شما تماس نگرفت , اصلاً چشم به راه وی نمانید . در حالتی که از شم چیزی نمی داند و به ارتباط جنسی پيش از تزویج اسرار دارااست , لزومی ندارد که گشوده نیز با وی بمانید . درصورتی که با شما گفتگوهای عاشقانه نمی‌کند , به‌این خاطر است که احتمالاً شمارا نمیخواهد , و حساس نیز نیست که چرا!

مردانی که میخواهند سوپراستار شوند!مردانی که میخواهند سوپراستار شوند ( حالا در میدان های متفاوت ) اصلاً موردها نیکی برای وصلت به اکانت نمی آیند . رویای ستاره شدن , هر عشق و علاقه ی دیگری را در معاش معمولی و معاش زناشویی آنان از بین می‌برد .

بدتر از تمامی این‌که , سرانجام زنی که چنین مردی را در رویه وصال به رویایش کمک نماید , زیاد دردناک است : پاداش ستاره شدن , وصال به گونه های و اقسام زن ها و دخترهای خوشگل و دیدنی است .

مدام همچنین بوده است . مردها در هر میدان ای که دارای اسم و رسم شوند , چه سینما , چه سیاست , تجارت یا این که هر حرفه دیگری , زنان جزو پاداش و درآمد آن‌ها میباشند . زنان متعددی بدور این بشر ها پیروز چرخ می زنند و فراهم ی انجام هر خدمتی برای آن ها هستند!!

البته بیشتر خانم ها این حقیقت تلخ را فراموش می نمایند . اینجانب مدام از خیل عظیم گوشی تلفن های خانم هایی که فکر می‌کنند مرد زندگیشان فلان بازیگر یا این که خواننده دارای اسم و رسم است , در عجب , آنهم خیر تحت عنوان قهرمان رویاهای زندگیشان , بلکه تحت عنوان شوهر!!

مردان متاهلاین جور از مردان که وضعیتشان معمولاً معین خیس از سایرین است , ولی با این حال گشوده نیز زنان متعددی برای مشورت به اینجانب مراجعه می نمایند و می‌گویند که شیدا یک مرد متاهل گردیده اند و از این قبیل مشکلات!

خدمات عروسی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها