فیلمبردار را چه‌طور تعیین کنیمزمانی که به آتلیه عروس یا این که آتلیه عکاسی مراجعه می‌کنید برای تعیین یک فیلمبردار عالی به موارد ذیل اعتنا نمایید :

سن و سال فیلمبردار
سالی که مجوزش را دریافت نموده است
این که مثال کارهایش آپدیت می‌باشند یا این که خیر
عکس هایی که گرفته بسیار رتوش نداشته باشد
به کلام های مشتریانش در رابطه کارهایش گوش فرا دهید تا حقیقت را بفهمید

به دنبال بایستی متذکر شویم که عکس های ماهر نباید رتوش متعددی داشته باشند به دلیل آن که عکس را از حقیقت به دور می کنند و وضعیت تصنعی و مصنوعی بودن به صورت می دهند . عکس هرچه ارگانیک خیس باشد خوب تر است .

هنگامی که فیلمبردار را گزینش کردید به محل آتلیه عروس بروید و لوکیشن ها را با فیلمبردار بررسی نمائید و از او بخواهید که سناریوی فیلمبرداری را برای شما توضیح بدهد . در صورتی از نگاه زمان و هزینه مشکلی ندارید از او بخواهید که ویدئو عروسی تان را در روزی غیر از روز عروسی تهیه و تنظیم نماید . این عمل از دید اکثری خیلی خوبتر است . مسلما شما در طول روز عروسی دوچندان استرس دارید و کارهایتان خیلی پشت شر نیز و در اصطلاح هول هولکی است . پس خوبتر است که ویدیو عروسی تان طی روز عروسی تهیه و تنظیم نشود .

به عنوان مثال در شرایطی که ویدئو عروسی را طی روز عروسی تهیه و تنظیم فرمائید می بایست طبق زمان بندی های مرسوم روز عروسی تا ساعت سه کارتان را تمام نمایید . ولی درصورتی که در طول روز دیگری این فعالیت را انجام دهید می توانید تا پاسی از شب فیلمبرداری عروسی را ادامه دهید و در نورپردازی های مختلف و لوکیشن های متعدد و حتی‌در شب نیز فعالیت تهیه و تنظیم ویدئو عروسی را انجام دهید . و در غایت یه ویدئو فوق العاده درطول روز عروسی تان برای میهمانان پخش فرمائید .

نکته دیگری که در فیلمبرداری ویدیو در بیرون از روز عروسی موجود هست این است که می بایست حتما جامه عروس برای خودتان باشد . به دلیل آنکه در صورتی بخواهید جامه را اجاره نمایید آن را صرفا برای یک روز به شما اجاره میدهند و نمتوانید یک‌سری روز برای ویدئو از آن استفاده نمایید .

اتلیه عکاسی عروس


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها