راهنمای گزینش سالن ( گیفت عروسی
گیفت عروسی

گیفت عروسی یا این که کادو عروسی , کادو ای کوچک است که عروس و داماد برای دعوت شدگان ( خانم ) مراسم عروسی تدارک میبینند تا از حضور آن‌ها در جشن و پای کوبی عروسی تقدیر وتشکر نمایند . همین طور گیفت عروسی به آرم یادبود عروسی نزد دعوت شدگان به یادگار میماند و کادو ای به یادماندنی خواهد بود . براین اساس خوب تر است که در گزینش گیفت عروسی خویش اعتنا فرمایید تا مهمانانتان را با کادو ای خاص و یاد انگیز راهی منازلشان نمایید .
برای تصمیم گیری جهت ساخت یا این که خرید گیفت عروسی , عوامل گوناگونی تاثیرگذار میباشند که عوامل دارای اهمیت به قرار زیر می‌باشند : وسع مالی شما , تعداد میهمانها , بازه زمانی زمان تا عروسی , ماندگاری گیفت عروسی ( بعنوان نمونه در‌صورتی‌که گیفت مدنظر شما , گل ارگانیک باشد )

گونه های گیفت عروسی

سازه به توان مالی عروس و داماد , دسته های گیفت عروسی مختلفی می توان در حیث گرفت . همانگونه که گفته شد بصورت سنتی از قند و نقل و نبات استفاده می‌شود ولی در دنیای امروزی مدرن , هدایای عروسی متفاوتی چشم شده‌است . همین طور در فصول متفاوت می توان هدایای متناسبی را در حیث گرفت و یا این که از نام عروس و داماد و یا این که مورخ عروسی در گیفت عروسی استفاده نمود . از مدل بندی های زیر می‌توانید جهت گزینش گیفت عروسی تان استفاده نمایید :
۱ ) گیفت عروسی سنتی :

این گونه گیفت ها مشتمل بر باکس های تزیین شده است درون باکس هم میتوانید کادو ای کوچک به ترسیم یادبود بگذارید
۲ ) گیفت عروسی خانگی :

این مدل گیف ها میتواند دربرگیرنده عروسک ( عروس و داماد ) , گونه گل های کوچک , کله قند فانتزی کوچک تزیین شده و پرنده های تصنعی قشنگ باشد .
۳ ) گیفت عروسی مناسبتی :

این دسته گیفت علامتی از مراسم عروسی شماست . بعنوان نمونه درصورتی که مراسم عروس تان در ساحل باشد , میتوانید از قایق عروسکی با تزیین نقل و نبات استفاده فرمائید تا برای مدام در اذهان بماند . و یا این که در صورتی‌که عروسی تان در فصل‌زمستان و برف باشد , آیتم های جالبی برای تعیین خواهید داشت .
۴ ) گیفت عروسی فرهنگی :

این گونه گیفت نمادی از تمدن قومیت یا این که قوم و قبیله شما می‌باشد که با پاره ای فکر , شایسته ترین نظرها را خواهید یافت !

در پایان در حیث داشته باشید که گیفت عروسی , امری لازم نبوده و در صورت داشتن توان مالی , میتوانید تهیه و تنظیم فرمائید .

باغ و تالار عروسی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها